Foto: Shutterstock

UFC president Dana White`i kingitus tekitas sotsiaalmeedias palju kära

14. juuli 2022 | Uudised

UFC president ja ärimees Dana White kinkis sõbrale karbi, mille seest tuli välja üpris kopsakas rahasumma, vahendab Heavy.com.

Kui sa ei suuda välja mõelda head sünnipäevakinki, siis raha on alati hea valik. Nimelt jagati Twitteris UFC presidendi videot, kus ta hoiab meeles oma sõpra juutuuberit Kyle Foregeard`i. White ei kingi sõbrale aga mitte ümbrikut, vaid lausa kasti, mille seest paljastub 250 000 dollarit.

Videos näitas UFC president oma heldet poolt, kuid poksijatele ei pruugi selline asi sugugi meeldida. White`i on kritiseeritud, et võitlejad saavad liiga väikeseid tasusid võrreldes poksimatšide populaarsuse ja neist saadava tuluga. Organisatsiooni ranged lepingud raskendavad poksijatel ka sponsorite leidmist.

Seetõttu on kõnealune video saanud palju kriitikat ning inimestes tekitab küsimust, et mis tundega poksijad seda vaatavad.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel