Treener Peeter Altpere: võitlussport on mulle nagu hommikusöök, selleta ei saa!

25. september 2020 | Uudised

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia treener Peeter Altpere sõnab, et võitlussport on tema jaoks nagu hommikusöök, ilma selleta ei saa! Ta teab omast kogemusest, kuidas poks aitab pingeid maandada. “Õpingud ülikoolis ajasid mind endast nii välja, et pidin leidma enda jaoks midagi teistsugust – taipoks aitas mind siis ja aitab praegugi,” ütleb ta.

Taipoksi treenerina tuntud Peetrile meeldib tegelikult ka K-1 ning klassikaline poks. Treeneriamet on talle enim õpetanud, teisi tasub aidata. “Kus viga näed laita, seal mine ja aita!” toob ta oma moto välja ning ta ütleb naljatades, et hea treener on see, kellel on vile suus ja hea treenitav on see, kes seda vilet kuuleb.

Küll aga ei suhtu ta treenitavasse liiga karmilt – ta ütleb, et on oluline, et terves kehas oleks terve vaim, aga eks see ole igaühe enda asi, kui ta otsustab enne trenni näiteks suitsetada.

Sügisesed trennid on juba alatud, nende kohta saab uurida Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia kodulehelt taipoks.ee

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel