Tippmatš sai kinnitust! Helenius ja Wilder kohtuvad oktoobrikuus New Yorgis

18. august 2022 | Uudised

Premier Boxing Champions esindaja kinnitas, et Robert Helenius läheb 15. oktoobril New Yorgis vastamisi Deontay Wilderiga. Matšist võib tulla veel MM-tiitli vääriline, vahendab Skysports.com.

„Nüüd on mul lõpuks olemas ametlik luba ja saan kinnitada, et kõik kuulujutud poksimatši toimumise kohta vastavad tõele,“ sõnas Heleniuse mänedžer Markus Sundman. „Mis veelgi parem, see on see, mida Helenius tõesti tahab. Ta on vanuses, kus see on praegu või mitte kunagi,“ lisas ta.

Heleniuse auhinnaraha pole mänedžer aga nõus avaldama, kuid jaanuaris paljastas ta, et poksija järgmine summa on seitsmekohaline. „See on Heleniuse karjääri suurim tasu. Ma ei saa rohkem öelda,“ ütles Sundman.

Wilder on poksimatši võitnud 42 korral, neist 41 on tulnud nokaudiga. Wilderi käes oli aastatel 2015-2020 maailmameistrivöö, kuid siis kaotas ta selle Fury`le. Helenius võitles viimati eelmise aasta sügisel poolaka Adam Kownacki vastu. Heleniusel on 31 võitu ja kolm kaotust.

Poksimatš toimub 15. oktoobril New Yorgis Barclay Center`is

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel