Dmitri Salamatin vs Lado Gabisonia: Foto: Erlend Štaub

FOTOD I The League’il võitis matši Lado Gabisoniaga Dmitri Salamatin

08. mai 2022 | The League, Uudised

15. aprillil toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus astusid vastamisi Dmitri Salamatin ja Lado Gabisonia Gruusiast.

Selle matši võitis Salamatin.

Võitlejatest

Lado Gabisonia on pärit Gruusiast. 23-aastane ja 170 cm pikk võitleja, kellel oli 20 võitu ja 5 kaotust.

Euroopa meister Dmitri Salamatin on 22-aastane, 190 cm pikk ning tal oli 29 võitu ja 5 kaotust. Ametilt on Smitri lihunik.

Matš

Mehed pidasid maha full Muay Thai matši, kus on lubatud küünarnukilöögid.

Esimeses raundis tegi esimesed löögid Salamatin ning tema stiil tundus väga riskantne. Ta hoidis lõuga kaitseta ning vastane ründas kohe tema lõuga.

Dmitri kasutas hästi ära enda pikkust ning tunnetas vastast. Paistis, et Dmitri on võtud selle matši enda kontrolli alla.

Teises raundis püüdis grusiinist võitleja olla kiirem ja agressiivsem. Dmitri liikus hästi ning võitles pigem mängulisemalt.

Raundi lõpus tegi Dmitri väga ilusa löögi ning paistis, et Gruusia esindajal on ainus võimalus lüüa vastane nokauti, et võita.

Kolmandas raundis alustas Dmitri high-kick’iga. Ta kasutas eeskujulikult ära kõiki Muay Thai elemente, eriti lähivõitluselemente ehk põlvi ja küünarnukke.

Ametlike kohtunike seisukohalt sai võitjaks Dmitri Salamatin seisuga 2-1, mis tähendab, et üks kohtunik andis hääle Ladole.

The League’i saab järele vaadata siit. TV6 ülekannet kommenteerisid Kaarel Kose ja Andrus Alas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel