Astrid Johanna Grents. Foto: Erlend Štaub

THE LEAGUE! Astrid Johanna Grents säilitab ringis alati rahu

31. jaanuar 2023 | The League, Uudised

18. märtsil toimub juba neljandat korda Tondiraba jäähallis Eesti üks suurimaid võitlusspordi sündmusi – The League. Astrid Johanna Grents rääkis intervjuus Goodfightile, kuidas ta matšiks valmistub.

Astrid Johanna Grents vs Zoe Neuschwander. Foto: Erlend Štaub

Füüsiline ettevalmistus aitab olla valmis ka vaimselt

„Teen viis kuni kuus erialast treeningut ja ülejäänud on kas jõutreening või aeroobne treening,“ kirjeldab Astrid Johanna enda treeninguid, mis toimuvad 8-10 korda nädalas.

Suurt mentaalset ettevalmistust ta ei vaja. Ta tõdeb, et on rahulik inimene ja kui ringi läheb, säilitab alati rahu – see rahu tuleb ettevalmistusest treeningsaalis.

Võistluspäeva veedab Astrid Johanna voodis, et mõtted korda saada. „Lasen pea täiesti tühjaks ja see aitab mul rahu säilitada kuni ringi minemiseni,“ põhjendab ta.

Enne võistlusi on Astrid Johanna defitsiidis, ehk sööb vähem kui energiat kulutab. „Hommikupoole, kui mul on raskemad treeningud, siis söön natuke rohkem süsivesikuid ja rasvu, aga mida õhtupoole, seda vähem. Õhtul söön rohkem valku,“ selgitab ta.

Astrid Johanna Grents vs Zoe Neuschwander. Foto: Erlend Štaub

The League – ootused ja tugevused

The League’ilt ootab võitleja tugevaid ja võrdseid vastasseise. Enda tugevusteks peab Astrid Johanna jõulisi jalalööke, eriti low kick’e.

„Põhiline, et publikul oleks äge vaadata, et matšid ei lõppeks kiirelt ära kellegi ülekaalu tõttu ning publikul oleks põnev võistlusi vaadata,“ ütleb ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel