Tai spordiametnikud valisid aasta parima taipoksija

30. november 2021 | Uudised

Tai spordiametnikud valisid aasta parimaks taipoksijaks Lamnamoonleki, kes sai 18 häält.

Lamnamoonlek (103-17-1) alistas tänavu Petchphuthai, Duangsompongi ja Mathias Gallo Cassorino. 15 punktiga järgnes Petchsila, kes samuti kogus kolmest kohtumisest kolm võitu.

Favoriidiks oli Superlek nelja võiduga neljast kohtumisest, aga tema võitis auhinna juba 2012. aastal. Kuue parima sekka mahtusid veel Petchmahachon (2 kohtumist, 2 võitu), Samingdam (2 kohtumist, 2 võitu) ja Tapaokaew (2 võitu, 1 kaotus, 1 viik).

target=”_blank”Sports Authority of Thailand on üks spordi- ja turismiministeeriumi agentuuridest. Nende eesmärk on edendada sporti. Seda auhinda annavad nad välja 1993. aastast. Esimesena tunnustati Chatchaid. Vaid kaks sportlast on võitnud rohkem kui korra: Nong-O ja Sagetdao. Saenchai võitis 2008. aastal. Mullu võitis Kongklai.

Tai spordiajakirjanike lemmik on tavaliselt erinev. Pärast 2017. aastat neil auhinnavõitjat pole (siis võitis Kulabdam).

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel