Foto: Dmitri Averjanov

Sel nädalavahetusel läheb Uku Jürjendal vastamisi kikkpoksilegendi Badr Hariga

06. oktoober 2023 | Uudised

Septembri keskel avaldati, et kikkpoksilegend Badr Hari (106-16, 92 nokauti) võistleb 7. oktoobril Bulgaarias Burgases toimuval GLORY 89 turniiril, kus ta läheb vastamisi eestlase Uku Jürjendaliga.

Algselt pidi Hari võistlema Pariisis toimuval GLORY 88 turniiril, kuid pärast tema kodumaad Marokot tabanud laastavat maavärinat loobus ta võistlusest kaastundlikel põhjustel.

Nüüd läheb marokolane vastamisi Uku Jürjendaliga (19-8, 15 nokauti) ja selle vastasseisu võitja kvalifitseerub detsembris toimuvale GLORY raskekaalu Grand Prix’le.

“Me oleme väga põnevil, et suudame pakkuda kiiret muudatust ja tuua Badr Hari tagasi ringi,” ütles GLORY korraldaja Robbie Timmers, kui uudis algselt avalikkuseni jõudis. Timmers mainis, et Badr Hari algsel vastasel James McSweenyl olid ajakavaga seoses konfliktid ja seetõttu sai oma võimaluse eestlane Uku Jürjendal, et minna vastamisi kikkpoksilegendiga.

Glory 89 turniir saab alguse 7. oktoobril kell 21.00 ja seda saab eksklusiivselt jälgida Go3 televisiooni vahendusel.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel