Foto: Shutterstock

Poksiekspert: poksijatel on juutuuberitelt palju õppida

28. veebruar 2023 | Uudised

Kauaoodatud Tommy Fury ja Jake Pauli matš lõppes küll Pauli kaotusega, ent poksiekspert Johnny Nelson ütles Skysportsile, et poksijatel on tegelikult juutuuberitelt väga palju õppida. Nimelt on Paul end muutnud nii tuntuks just läbi sotsiaalmeedia ja on põhjusega üks maailma kõige populaarsemaid poksijaid.

Nelson märkis, et vanakoolipoksijad kipuvad imestama, kuidas uustulnukad sellist kajastust saavad. Põhjus on selles, et aina enam võetakse õppust juutuuberitelt, kes on end hästi turundanud, nii et kõik neid tunnevad.

Ta leiab, et vanakoolivõitlejad teevad vea, kui toetuvad vaid oma promootoritele ja mänedžeridele. Ta tõi näite, et Jake Paul ei pruugi olla parim poksija, aga ta on üks tuntumaid. Populaarsem kui Tyson Fury, Canelo Alvarez ja paljud teised tegijad. Ja ta tõmbab poksi vaatama enneolematult suure publiku.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel