Poksi armastavale haigele Eesti poisile korraldati unistuste päev

26. juuli 2018 | Uudised

Eestis on sadu lapsi, kelle päevad mööduvad raske haiguse tõttu kurvalt haiglaseinte vahel. Heategevusfond Minu Unistuste Päev aitab täide viia nende unistused.

Gennerit võiks iseloomustada järgmiste sõnadega: vähe juttu, palju sisu. Lapse ja tema perega esmakordselt kohtudes sai üsna kiiresti selgeks, et Genneri unistuste päev tuleb väga mehine. Nimelt meeldib noormehele väga poksimine ja vabal ajal hiphoppi kuulata. Vestluse käigus saime teada, et tema lemmikbänd on 5Miinust.

Unistuste päeva esimese poole veetis Genner venna Remyga Arigato spordiklubis, kus Võitlusspordi Akadeemia treener ja mitmete uhkete tiitlitega pärjatud profisportlane Kevin Renno ja abitreener Andra viisid poistele läbi taipoksi personaaltreeningu. Vabatahtlikud olid juba peale soojendust omadega täiesti läbi, kuid Genner ja Remy tegid trenni aktiivselt kaasa ja õppisid uusi tehnikaid. Ei pea vist lisama, et poistel oli adrenaliin laes ja väsimusest polnud siin juttugi. Trenni lõpetuseks kinkis Kevin Gennerile poksivarustuse, et noormees saaks lemmikspordialale ka edaspidi pühenduda.

Pärast korralikku trenni mindi suvepealinna Pärnusse pitsat sööma ja kohtuma bändi 5Miinust liikmetega. Genneri ja Remy nägudest võis välja lugeda suurt hämmingut, rõõmu ja elevust, kui pitsakohta astusid ühtäkki sisse 5Miinust poisid. Koos veedeti mõnus lõunapoolik, aeti juttu ja söödi kõhud head-paremat täis. Tegemist oli tõeliselt toredate ja vahetute muusikutega, kelle seltsis möödus aeg lennates. Bändipoistel oli Gennerile ja Remyle tore üllatus: kutse õhtul Vallikäärus toimuvale kontserdile, kus lisaks 5Miinusele astusid lavale Reket ja Arop. Nii said poisid lemmikute kontserti nautida nii lava ees kui ka taga ja tunda tõelise räppari elu ka laval!

Lapsi saab aidata SIIN

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel