Paul ja Mayweather maksmata raha pärast kohtus

10. veebruar 2022 | Uudised

Logan Paul andis kohtusse Mayweather Promotionsi, kuna pole saanud tasu nende matši eest.

Seda kinnitas Jake Paul sel nädalal pressikonverentsil, millega tehti reklaami Katie Taylori ja Amanda Serrano matšile 30. aprillil. “Logan andis asja kohtusse paar-kolm nädalat tagasi. Veidi piinlik, et Floydi hüüdnimi on Money, aga ta ei suuda ära maksta,” ütles Jake.

Logani sõber koomik Andrew Schulz ütles jaanuaris oma podcast‘is, et summa on 5-10 miljonit dollarit.

Pauli ja Mayweather’ näidismatši vaatamisõiguse ostsid rohkem kui miljon inimest. Paul ütles, et Mayweather pakkus tänavu kordusmatši, aga võla tõttu ei võtnud Paul seda vastu. Mayweather ütles, PPV-raha tiksubki aeglaselt ja näiteks temal on endiselt saamata raha matšide eest seitse-kaheksa aastat tagasi.

Mayweather kaevati tänavu kohtusse seoses krüptorahafirma Ethereum Maxi eksitava reklaamimisega. Mayweather reklaamis ettevõtet perioodil, kui toimus matš Pauliga. Süüdistajad on inimesed, kes kaotasid krüptotehingutega raha.

Paar kuud tagasi kirjutas meedia, et Logan poksib järgmiseks Mike Tysoniga, seejärel Tyson aga teatas, et ei poksi enam kunagi. Tysonil on endiselt saamata raha matši eest Roy Jonesiga.

Oscar De La Hoya ütles tänavu, et tema kordusmatš Floydiga tooks 5 miljonit tasulist vaatajat.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel