Foto: MMAces, Maaris Puust

Otsid tööd treenerina? Pärnu ootab!

28. märts 2023 | Uudised

Pärnu spordiklubi MMAces ootab tööle täiskohaga treenerit! MMAces on hea asukohaga, avarate ruumidega ja pidevalt arenev spordiklubi, kus treener saab oma potentsiaali tööle panna.

Foto: MMAces, Maaris Puust

Kogupere spordiklubi

2010. aastal asutatud klubi oli kolmas MMA-d treeniv spordiklubi Eestis. Tänaseks on kasvatud kogupere spordiklubiks, mis pakub treeninguid lastele, noortele ja täiskasvanutele, nii meestele kui naistele. MMAces treenitakse MMA, Muay Thai ja kikkpoksi aladel. Lisaks toimuvad heavybag’i treeningud ning nõudluse olemasolul ka ringtreeningud.

MMAces peetakse oluliseks võimaldada treeninguid ka neile, kes füüsilist kontakti ei soovi. Ühe lahendusena on klubisse paigaldatud heavybag’id. Nii saab poksi harrastada füüsilise kontaktina ja kui hiljem selleks soovi on, hakata tegelema ka kontaktspordiga.

Foto: MMAces

Kuna on palju lastele ja tavahuvilistele suunatud trenne, siis uus treener ei pea olema tingimata tippsportlane. Lisaks peab tegu olema sotsiaalsema inimesega, kes vajadusel kiidab ja ka lohutab.
Võitlusspordi taust peab peatreeneri kandidaadil siiski olemas olema ning ta peab seda ala valdama.

Foto: MMAces, Maaris Puust

Peatreeneri töökoht on täistööajaga

Väljaspool Pärnut elavale inimesele saab uue elukoha leidmisega poksiklubi abiks olla, kuid täpsemalt saab kokku leppida vestluse käigus.

Ajaline panus ning töötasu sõltub inimesest ja sellest, kui suur on tema soov pühenduda. Arenemisvõimalusi on ametil palju – kuna saalid kuuluvad spordiklubile, on võimalik anda ka hommikuti eratreeninguid ja avada uusi treeningruppe, mis võimaldab põhipalgale lisaväärtust juurde teenida.
Võimalik on tegeleda ka sotsiaalmeedia juhtimise ja promomisega. Administraatori tööga treener tegelema ei pea, selleks on klubil administraator olemas.

Asendajate pärast muret tundma ei pea, kui uut treenerit ajutiselt pole, siis trennid ära ei jää, selleks on asendusressurss olemas.

Otsid tööd treenerina? Pärnu ootab! 

VÕTA ÜHENDUST: 

  • info@mmaces.ee
  • 5288718
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel