Nr 1 Fight Show 10: Vorovski vs Bugajenko

16. juuli 2018 | Number One Fight Show, Uudised

22. septembril toimub Tallinnas Tondiraba jäähallis Nr 1 Fight Show 10, mille peavõitluses lähevad kokku Maksim Vorovski ja valgevenelane Igor Bugajenko.

Bugajenko võistles 30. mail Moskvas King of Kingsi üritusel, mille korraldas Steven Seagal. Bugajenko võitis seal punktidega Mihhail Tšalõhhi. Wikipedia annab Bugajenko kikkpoksikarjääri võitudeks-kaotusteks 68-12. Viike see mees ei tunnista. On ta võitnud ka Freddy Kemayot.

Mirkko Moisari vastaseks on Meletis Kakoumpavas (Kreeka), kelle Mirkko on korra juba alistanud. Kreeklane osales ka eelmisel Nr 1 Fight Show’l mais.

Varemgi Eestis võidelnud Maksim Spodarenko (Valgevene) läheb vastamisi 25-aastase Mathieu Tavaresiga (Prantsusmaa), kelle kohta Muaythaitv.com ütleb, et tema muay thai võidud-kaotused on 4-1, K-1 4-3 ja kikkpoks 2-1.

Peetakse kaheksa matši. Eestit esindavad veel Uku Jürjendal, Jan Beljajev, Aleksandr Biba, Dmitri Redkin ja Daniil Grjadovkin.

Piletid on müügil Piletilevis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel