Noorte poksi meistrivõistlused said laupäeval Rakvere spordihallis põneva jätku

31. märts 2019 | Uudised

Noorte poksi meistrivõistlused said laupäeval Rakvere spordihallis põneva jätku, kui ringi astusid vanuseklasside suurimad favoriidid.

Noorimate ehk kuni 15-aastaste üks nimekamaid poksijaid Fjodor Kamanin (PSK) näitas võimu ka sel korral. Vendade Kamaninite noorim talent lõpetas matši ilmse ülekaaluga 3. raundis ja kohtub finaalis Kreenholmi poksiklubi kasvandiku Danil Medvedeviga.

Kuni 17-aastaste nimekaim Matvei Starikov suutis vastasele avaraundis nii kõvasti haiget teha, et viimane 2. raundis ringi tulla enam ei soovinud. Starikov kohtub kuni 57-kilogrammiste finaalis Mark Aviloviga (OMK).

Finaalide põnevaimat lahingut on oodata kuni 17-aastaste vanuseklassi keskkaalu kategoorias. Nimelt jõudsid nii Mark Andrejev (PSK) kui ka Mark Ahven (OMK) kullamatši ülikindlalt: mõlemad nokauteerisid vastased kohe avaraundis.

Ka poolraskekaalu finaalis (kuni 80 kg) võib oodata tulist duelli, sest nii Anton Vinogradov (PSK) kui ka Platon Abrassimov (Sofron) tegid poolfinaalis asjad selgeks kahe raundiga.

Meistrivõistluste finaalmatšides saab mõlemas vanuseklassis näha kokku 26 lahingut. See, kas suurimad favoriidid Kamanin, Starikov ja Andrejev seisavad õhtuks ka pjedestaali kõrgeimal astmel, selgub juba varsti.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel