McGregor alistas Cerrone’i

19. jaanuar 2020 | Uudised

Conor McGregor alistas Donald Cerrone’i 18. jaanuaril Las Vegases üritusel UFC 246.

McGregor võitis 40 sekundiga. Ta lõi Cerrone’i jalaga pähe ja lõpetas siis käelöökidega. Cerrone viidi matšilt haiglasse ega tohi võidelda kuni kuus kuud. Pärast eelmist matši oli tal peas nii palju mõrasid, et räägiti määramatust võistluskeelust.

“Ma olen UFC ajaloos esimene, kes võitnud nokaudiga kolmes kaalus. UFC võib ühtedelt tiitleid ära võtta ja jagada teistele võltstiitleid, aga seda nad võtta ei saa. See on ajalugu,” sõnas McGregor.

McGregor oli viimati võidutsenud 2016. aastal. Ta alustas UFC-d 7-0, oli aga pärast seda 2-2. Võit Cerrone’i üle annab McGregorile võimaluse kordusmatšiks Habib Nurmagomedoviga, kinnitas UFC president Dana White. McGregor teenis üle 3 miljoni dollari. Nurmagomedov teenis viimase matšiga üle 6 miljoni.

UFC 246 teised tähtsamad matšid: Holly Holm alistas Raquel Penningtoni, Aleksei Oleinik alistas Maurice Greene’i, Anthony Pettis kaotas Diego Ferreirale.

Pealtvaatajate seas viibisid Tyson Fury, Tom Brady, Tony Robbins, Kristaps Porzingis ja Matthew McConaughey. 19 040 vaatajat tõid piletitulu 11 miljonit dollarit. Kuna ülekande tegi ESPN+, mis on niigi tasuline, siis ei saa kunagi teada, kui palju inimesi ostis televaatamisõiguse, aga arvatakse, et umbes 2 miljonit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel