Frank Martin. Foto: IG frankmartin.2016

Martin alistas Harutyunyan’i 12. raundis

17. juuli 2023 | Uudised

Frank “The Ghost” Martin’i kuulus treener lubas küll matši lõpetada kiire nokaudiga, kuid kohtunike üksmeelne võit kogenenuma vastase Artem Harutyunyani  üle saabus alles 12. raundis. Siiani Martini karjääri raskeim võitlus WBC-s – Lightweight Title Eliminator toimus laupäeval Showtime’i saates The Chelseas Las Vegase Cosmopolitanis toimuval üritusel.

Martin (18:0, 12 KO) nimetas enda esitust Saksamaalt pärit, varem võitmatu olümpiapronksi Harutyunyani vastu halvaks. Sakslane sõitis sündmuse raames esimest korda oma profikarjääri jooksul USA-sse ning võitles agressiivselt ja enesekindlalt, vahendas Boxingnews24.com.

“Ma teadsin, et ma pole ringis piisavalt aktiivn,” ütles Martin, kes võitis Chelseas kaheksa kuu jooksul oma teise heitluse. “Mu reaktsiooniaeg ei olnud täna õhtul piisav. Artem oli kindlasti tugev vastane,“ lisas mees.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Frank Martin (@frankmartin.2016)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel