Foto: Levels Fight League

Levels Fight League: Groenhart pidas vabavõitlusmatši

11. oktoober 2021 | Uudised

Endine Glory meister Murthel Groenhart pidas võiduka vabavõitlusmatši 10. oktoobril Madalmaade sarjas Levels Fight League.

Groenharti jaoks oli see esimene vabavõitlus, nagu ka tema vastase jaoks (Kristof Kirsch, Saksamaa). Groenharti vastane pidi olema kaotuseta karate maailmameister Ulubi Atajev, kes aga ei saanud võistelda. Groenhart ilmutas vabavõitluskalduvust 2017. aastal, kui ta nokauteeris selja keeranud Harut Grigoriani ja sai seejärel ringi tunginud Grigoriani fännilt lüüa nii, et lõualuu murdus. Groenhart võitles Glorys veel jaanuaris, kuid kaotas Cedric Doumbele. Groenhart treenis aastatel 2002-2020 Mike’s Gymis, nüüd on aga Vos Gymis.

Pidi osalema teinegi Glory meister Jason Wilnis, ta aga loetud tunnid enne võistlust astus kõrvale ja korraldajad soovisid talle kiiret paranemist. See olnuks Wilnise teine vabavõitluskohtumine. Võiduka debüüdi tegi ta samas sarjas suvel. Vabavõitlusega meelitas teda tegelema asjaolu, et ta alistas kikkpoksijana Israel Adesanya, aga ka kaotused viimasel ajal: kikkpoksijana on ta 31-12-1. Ta pole kikkpoksist loobunud, aga pärast viimast kolme kaotust vahetas klubi, nii et vabavõitlusdebüüdini läks aega. Pikaaegse Glory-kogemusega kikkpoksija on ka Jasoni vend Jahfarr Wilnis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel