Tyson Fury

Koroonaviirus lööb graafikud sassi: Kes, millal ja kellega võitleb?

11. august 2020 | Uudised

Koroonaviiruse tõttu ärajäänud ja edasilükatud võitlused on graafikud segamini löönud. Eddie Hearni sõnul peab Tyson Fury ja Deontay Wilderi matš kindlasti selle aastanumbri sees toimuma, sest Dillian Whyte ootab oma korda, et Furyga meistritiitli peale võidelda, vahendab Dailymail.

Fury sai Wilderist veebruaris jagu, ent Wilder nõudis rematši, mis pidi toimuma sel suvel. Küll aga käivad nüüd jutud, et Tyson Fury ja Deontay Wilderi võitlus lükatakse koroonaviiruse tõttu edasi veebruari 2021. aastasse.

Ent matši edasilükkamine on probleemne Fury jaoks, kellele ütles WBC, et ta peab hiljemalt veebruaris astuma vastu Dillian Whyte’ile, kes tahab Furylt raskekaalu meistritiitli enda kätte saada.

Eddie Hearni sõnul peab Fury-Wilderi matš se aastal toimuma, muidu toimub see Whyte’i ja Fury vahel.

Samas Fury ja Anthony Joshua leppisid kokku, et võitlevad kaks korda. Kuid Fury peab enne Joshuaga võitlemist võitlema Whyte’iga ning Joshua Kubrat Puleviga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel