Foto: Viljandi TPK

Ken Kadakas võidutseb Adrenaline’il ja Eesti Muay Thai Liigas

08. november 2019 | Muay Thai Liiga, Uudised

Ken Kadakas (Versus) tutvustas end Eesti Muay Thai Liiga avaetapil, kus tuli võit Roger Möldre üle. Nüüd võitles ta üritusel Adrenaline 8 ja alistas viljandlase Henri Salometsa 3:0.

Kuidas Adrenaline’i matš kulges?

Adrenaline oli põnev, mu esimene nii suur üritus ja esimene fight keha– ja peakaitsmeta. Tekitas ärevust küll. Tundsin ennast ringis mugavalt. Tegin kõike, mida olin trennis õppinud ja mida ringinurk minult ootas.

Adrenaline’i peamatšis sai Karl Kvell jagu Tanel Kondelist. Millise mulje matš jättis?

Arvan, et Kvell oli hea vastane Kondelile, kes tegi profidebüüdi. Näha oli, et Kondel pingutas palju ja oli heas vormis, aga Kvell kakles targalt ja tal oli rohkem tabavaid lööke. Muidugi tundus, et Kvell oleks rohkematki suutnud, aga tegi tublit tööd.

Karl on nüüd tänu Jimmy Vienot’le Wikipedias. Kas parem on mitte olla Wikipedias või kaotada kellelegi kuulsale ja olla?

Ma arvan, et võitlusspordis annab head kogemust iga võistlus, olenemata, kas kaotad või võidad. Kvell on tore poiss, teeb oma tööd hästi.

Millised matšid ja võitlejad veel ägedad olid?

Kahjuks ei näinud kõiki, sest keskendusin endale, aga lõppu nägin ja väga meeldis naiste matš ja raskekaalumatš.

Kuidas kirjeldate Eesti Muay Thai Liiga matši?

Muay thai liiga oli minu jaoks väga huvitav. Kahju, et ei saanud lõpuni võidelda. 1. raundis läksin vastasega tutvuma, aga kui sain aru, et ta väga ei taha seal ringis võita, siis hakkasin kohe oma tööd tegema ja kõik läks hästi. 2. raundis jätkasin oma tööd ja proovisin asju, mida trennis olen õppinud, kuniks tema ringinurk viskas valge rätiku ringi.

Miks te varem pole võistelnud?

Tänu kiirele elutempole olen palju reisinud ja suht vähe Eestis olnud ja siis ei ole jõudnud trenniga väga tegeleda. Nüüd suve teisest poolest võtsin end kokku ja tundsin, et nüüd olen valmis ennast proovile panema.

On plaan liiga järgmisel etapil osaleda? Kellega tahaks seal võidelda?

Plaan on osaleda ja võita. Kellega, ma ei tea.

Kui palju see annab, kui võtta oma videod Youtube’ist maha, et vastased ei näeks stiili? Kõik teadsid, kuidas Mayweather poksib, aga keegi ei võitnud.

Ma arvan, et see ei anna midagi. Igaühel oma stiil ja täpne fight kujuneb ikka välja alles ringis. Ma arvan, et ringis loeb ikka õige ajastus löökidele, kaitsele ja vaimselt valmisolek.

Kuidas tervis on sellisel gripiajal? Gripi vastu vaktsineerite?

Hetkel on tervis hea. Ei vaktsineeri.

Kes võitis teie arvates matši Golovkin – Derevjantšenko?

Arvan, et kohtunikud tegid õige otsuse ja neile ei saa vastu vaielda. Kui tahad kindlat võitu, siis tuleb nokki lüüa. (Naerab.)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel