Järgmised kuupäevad: Menayothin, Bivol, Hurd

16. jaanuar 2019 | Uudised

Maailma edukaim poksija (52-0), WBC kõige kergemate meeste tšempion Wanheng Menayothin kaitseb tiitlit 1. märtsil Tais endise tšempioni Tatsuya Fukuhara vastu.

Nad juba poksisid paari aasta eest ja tšempioni võit tuli punktidega. Fukuhara oli mõni kuu varem kaotanud WBO vöö. Menayothinist edukamalt on karjääri alustanud Julio Cesar Chavez seenior (87-0), kuid ta kaotas lõpuks.

IBF-i ja WBA kergekeskkaalu meister Jarrett Hurd kaitseb tiitleid 11. mail Julian Williamsi (26-1) vastu, kes on IBF-i tabeli nr 1. Matš toimub Ameerikas, kuid linn pole veel selge. Arvatakse, et sellest tuleb tiitlikaitsja jaoks tugevam katsumus kui eelmine matš, kus ta nokauteeris nelja raundiga Jason Welborni.

WBA poolraskekaalu tšempion Dmitri Bivol kaitseb tiitlit Joe Smith juuniori (24-2) vastu. Kuupäev ja koht pole veel teada.

Sergei Derevjantšenko ja Jack Culcay selgitavad, kes saab poksida IBF-i keskkaalu meistri Daniel Jacobsiga. Arvati, et matš toimub Saksamaal, aga Culcay promootor pakkus matši korraldamisõiguse eest ligi 398 000 dollarit ja kaotas ukrainlase promootorile Lou DiBellale, kes pakkus 426 000. Kuna sakslane asub IBF-i tabelis aga 2. kohal, koha võrra ees ukrainlasest, saab ta 65 protsenti sellest summast endale.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel