Hendrik Themas: üks võistlus on sügisel graafikus küll

10. oktoober 2020 | Uudised

Hendrik Themas ütles, et üks võistlus on tal sügisel graafikus küll.

„Teadmatus selle ümber siiski on, kuid igal juhul olen valmis,” sõnas ta Sportlandile.

„Tavapäraseid K1 treeninguid treeningkaaslastega polnud aasta teises kvartalis pea üldse, kuid mul oli koht, kus rippus poksikott ja oli olemas tõstekang raskustega, millega regulaarselt treenisin,” ütles Themas. „Sel aastal on mul olnud vaid üks võistlus. Eriolukorrata oleks tänaseks paar matši rohkem olnud, seega võistlusgraafik paratamatult kannatas, aga pole hullu – võistlused tulemata ei jää.”

„Eelkõige mõjub võistluste ja ka sparringu puudumine ringitunnetusele. Üks asi on harjutada lööke poksikotil või muudel löögipindadel, kuid teine asi on õpitut poksiringis praktiseerida,” selgitas Hendrik.

„Majanduslikult tulin toime, kuna põhiline sissetulekuallikas ehk palgatöö oli muutusteta. Töö, mida teen, on n-ö back office, seega klientidega suhtlemist ega kokkupuudet pole. Kontoris on ka vaid üks kolleeg,” lausus Themas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel