Foto: Shutterstock

GLORY 86-l astuvad peamatšil vastamisi Petchpanomrung Kiatmookao ja Ahmad Chikh Mousa

13. aprill 2023 | Uudised

Saksamaal, Grugahalles’is toimub 27. mail GLORY 86. Õhtu põhimatšil paneb oma GLORY sulgkaalu tiitli mängu Tai poksija Petchpanomrung Kiatmookao (168-39-3), kes läheb vastamisi sakslase Ahmad Chikh Mousaga (58-8-1).

‘Petch’ on GLORY sulgkaalu tipus olnud alates 2018. aastast, kui ta alistas legendi Robin van Roosmaleni ning tuli vaieldamatuks meistriks. 27-aastane mängija on kaitsnud väljakutsujate vastu üle maailma oma tiitlit viis korda ja nüüd läheb ta vastamisi heas vormis Ahmad Chikh Mousaga.

23-aastane Mousa liitus GLORY-ga alles eelmisel aastal ja on juba saavutanud 3 võitu, sealhulgas hiljutise jõulise võidu Berjan Peposhi üle veebruaris GLORY 83-l.

Chikh Mousal, kes on hetkel enda kaalukategoorias 4. kohal, on nüüd võimalus saada üheks noorimaks meistriks GLORY ajaloos.

GLORY 86-l osaleb kikkpoksitähti nii Saksamaalt, kui mujalt Euroopast. Sündmuse raames toimub ka detsembris asset leidva ajaloolise GLORY raskekaalu Grand Prix kvalifikatsiooniturniir.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel