Ott Remmer vs Teo Mikelic. Foto: Erlend Štaub

FOTOD I The League’il võitis matši Teo Mikeliciga ühehäälselt Ott Remmer

19. aprill 2022 | The League, Uudised

Reedel toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus astusid vastamisi eestlane Ott Remmer ja horvaatlane Teo Mikelic. Ühehäälselt kuulutati võitjaks Ott Remmel.

Võitlejatest

Teo Mikelic treenib Mike’s Gymis, mis on tippude tipp – kõige nimekam fighter, kes sealt pärit on, on Badr Hari. Seal on väga tugev seltskond, mis pakub kahtlemata hindamatuid kogemusi. Mikelic läks 7 kuud tagasi Hollandisse Mike’s Gymi kohapeale treenima. Ta on kokku pidanud 23 võiduga lõppenud matši ja 8 kaotust.

Ott Remmeri karjäär läheb ajas paremaks nagu vein – tema tippaeg on olnud just viimase 10 matši ajal, millest ta suurema osa on võitnud. Remmer on kahekordne Eesti meister ning tema entry laulud ja fännid on Eesti spordiürituste klassika. Remmer on ka vasakukäeline võitleja.

Matšist

Alguses tundusid võitlevad väga tasavägised ning paistis tulevat põnev matš. Remmer tegi mitmeid häid lööke, kuid seis oli alguses siiski väga võrdne.

Teises raundis läks olukord põnevamaks ning Mikelic üritas Remmerile rohkem survet avaldada. Remmer aga oli saanud teatava enesekindluse ning elas surve üle. Teise raundi võitis Remmer.

Kolmandas raundis oli kaalul see, kumb meestest on paremas konditsioonis ja kumb suudab oma taktika peale suruda. Mikelic alustas endale omaselt teravamalt ja tundus, et eelmine raund oli Remmerit pisut uinutanud, kuid ta sai lõpus oma kombinatsioonid tööle.

Kohtunike ükshäälse otsusega võitis Ott Remmer. Ta teenis võidutsooni väärikalt välja. Rahvas elas saalis meeletult kaasa!

The League’i saab järele vaadata siit. TV6 ülekannet kommenteerisid Kaarel Kose ja Andrus Alas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel