Erik Reinbok: vead on parandamiseks

10. veebruar 2021 | Uudised

Erik Reinbok sai 2. koha 5.-6. veebruarini peetud Poola karikal.

„Sain teise koha, olles pidanud vaid neli matši. Esmalt kohtusin kahe maadlejaga Poolast. Poolfinaalis võitsin Rumeenia esindajat õlalabade puudutusega. Finaalis kaotasin vigade tõttu. Vead ilmnevad, et neid saaks parandada ja enam mitte lubada. Enne seda oli meil kahenädalane treeninglaager. Edasi on plaanis treenida sama tugevalt, osaleda turniiridel ja olümpiapääsme saamiseks Euroopa kvalifikatsiooniturniiril,” ütles GF-ile Reinbok, kes on viimased kaks aastat valitud Ida-Virumaa parimaks meessportlaseks.

Miliczis toimunud vabamaadluse kuni 79-kiloste meeste konkurentsis alistas eestlane esmalt 11:1 Ernest Doroszi. Poolakas oli ainuke, kes esimesel perioodil punkti sai, kuid teisel perioodil pani Reinbok paremuse maksma. Seejärel alistas ta viie heitega 10:0 Piotr Pawliki (Poola). Matš sai läbi juba esimesel perioodil. Kolmandas ringis lõppes Reinboki ja Maxim Vasilioglo (Rumeenia) kohtumine 3:3, kuid Erik võitis tänu viimasele heitele.

Finaalis tuli alla jääda 0:11 Safedine Alekmale (Prantsusmaa). Kategoorias osales 14 maadlejat.

Kuldkarust oli väljas ka Aimar Andruse (74 kg), aga tema piirdus ühe võiduga.

Erik 1:41, Aimar 4:27

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel