Foto: Shutterstock

Eddie Hearn kinnitab, et 2023. aastal naaseb Conor Benn ringi

06. jaanuar 2023 | Uudised

Conor Benni promootor Eddie Hearn kinnitas, et poksija naaseb 2023. aastal ringi. Ta on ka öelnud, et matš võib toimuda Gervonta Davisega. Küll on aga poksisõpradel selles suhtes kahtlusi, sest Benn kukkus mullu läbi kaks dopinguproovi, vahendas Dailymail.

Nimelt sai Conor Benn mullu positiivse dopinguproovi ning tema kehast leiti klomifeeni. Seetõttu jäi ära teha matš Chris Eubank juunioriga vaid 48 tundi enne selle planeeritavat algust.

Poksija edastas eelmine kuu WBC-le 270-leheküljelise dokumendi, et oma nimi puhtaks pesta ja nüüd ootab vastust. Hearn aga paistab temasse uskuvat, sest on kindel, et sel aastal ta naaseb ringi. Küll aga ei arvata, et ta järgmisena Eubank juunioriga võidelda saab nagu planeeritud oli.

Conor Benni tasub kindlasti sel aastal jälgida – mees on oma hüüdnime Hävitaja auga välja teeninud. Siit videost näeb tema parimaid nokaute:

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel