Tartu Do

Džuudo Eesti C-klassi ja veteranide MV tulemused

26. oktoober 2020 | Uudised

24. oktoobril toimusid Tallinnas Sõle spordikeskuses U-14 vanuseklassi ja esmakordselt Eesti džuudo peagi 51-aastases ajaloos ka veteranide meistrivõistlused.

Tartu Do oli ka seekord tugeva esindusega väljas. Juba tuntud klassi näitasid Do klubi tüdrukud. Kuldmedalite ja Eesti meistritiitlitega tulid Tallinnast tagasi Rebeka Liias (-40kg), Diana-Johanna Vanamb (-45kg) ja Emma-Melis Aktas (+52kg). Hõbemedali võitles endale välja Elis Ursula Lihtmaa (-45kg) ja pronksi võitis Hanna Eliise Märtsin (-40kg). Kolm kulda tähendas tüdrukute arvestuses Tartu Do ülekaalukat võitu – A Le Coqi spordimaja pungil trofeekappi tuleb ruumi teha veel ühele karikale.

Poiste arvestuses näitas oma klassi Karl-Martin Villako (-42kg), kes alistas kõik viis vastast ipponitega ning vahetas eelmise aasta pronksmedali kulla ja Eesti meistritiitli vastu. Ken Marten Saar võitles kehakaalus -55kg välja pronksmedali. Ilja Bezuglov (-38kg), Ekke Kivikas (-55kg) ja Martin Tuka (-62kg) pidid seekord leppima viiendate kohtadega. Kuld, pronks ja mõned viiendad kohad aitasid tartlastele kindlustada poiste üldarvestuses kolmanda koha karika.

Veteranide meistrivõistlusel hoidsid Tartu Do lippu kõrgel vanameistrid Riina Toomis (hõbe +57kg), Valvo Piilberg (pronks -73kg) ja Markko Kolossov (pronks -90kg).

Budolinn tuleb seekord nelja pronksiga: Dima Kopõlov, Dima Vinogradov, Deniss Levit ja Marina Fjodorova.

Toni Judokoolist võitis pronksi Lauri Lindret.

Budolinn

Toni Judokool

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel