Maxim Vorovski. Foto: Janek Sergejev

Duell jääb ära: Vorovski ja Astur ei võitle

14. juuli 2020 | Uudised

Maksim Vorovski ja Maikel Astur pidid järgmisel Number One Fight Show võitlusgalal kohtuma, ent paistab, et see jääb siiski ära.

Matš pidi toimuma kaalukategoorias 81 kg, kuid Vorov on enda sõnul seitse aastat võidelnud kaalukategoorias 85 kg ning soovib oma loomulike parameetrite juurde jääda.

“7 aastat olen võidelnud kaalukategoorias 85 kg. Ma pole kunagi selles kategoorias kaalu teinud, nagu enamik selle taseme võitlejaid. See tähendab, et minu vastased on minust suuremad. Paljud olid 10 kg raskemad ja 10–15 cm pikemad. Viimane võitlus oli kaalukategoorias 81 kg. Ma nõustusin seda kaalu tegema, ainult Yura Bessmertnyga revanšhi huvides, kahjuks ka seda kordusmatši ei toimunud. Pöördusin tagasi oma loomulike parameetrite juurde, kus tunnen end mugavamalt. Mulle meeldib võidelda suurte kuttidega. Seetõttu peaks Maikel ikkagi täiskasvanult käituma ja lõpetama mikrofoniga ringi hüppamise, nagu kloun, isehakanud kuningas. Pigem söögu rohkem putru…” kirjutab Vorovski oma Facebooki lehel.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel