Deontay Wilder. Foto: Shutterstock

Deontay Wilder januneb veel ühte kohtumist Tyson Fury vastu

29. september 2022 | Uudised

Aastatel 2015-2022 WBC raskekaalu tiitlit enda käes hoidnud Ameerika poksija Deontay Wilder, kes oktoobrikuus läheb raskekaalu matšis vastamisi Soome poksija Robert Heleniusega, loodab tulevikus taas veelgi suurematel matšidel osaleda, vahendab Skysports.com.

2018. aastal lõppes Wilderi ja Tyson Fury kohtumine viigiga. 2020. aastal kaotas Wilder viimasele oma tiitli ning eelmisel aastal kaotas Wilder veel kord Fury`le. Sellest ajast peale pole mees enam võidelnud.

Nüüd on Wilderi sooviks aga taas tippu tõusta ning 15. oktoobril kohtub ta „The Nordic Nightmare“ Heleniusega. Wilderi sõnul teeb võit Heleniusest ja seejärel Andy Ruiz Juniorist temast taas kõrgeima pretendendi tiitlile.

„Kindlasti on ka neljas kohtumine Fury`ga võimalik. Poks on äri. Paljud nimetavad seda spordiks, kuid see pole nii,“ rääkis Wilder.

„Raskekaalu sari on väga väike ja ma olen selles äris endiselt suur kala, eriti Ameerikas. Seni, kuni me kõik oleme samas kaaluklassis ja kõik veel võitleme, siis miks mitte,“ lisas ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel