Cormier võitleb 17. augustil, kuid mitte Lesnariga

01. mai 2019 | Uudised

Daniel Cormier võitleb 17. augustil Anaheimis Stipe Miociciga, ütles Dana White UFC matše edastavale ESPN-ile.

Cormier pidi võitlema Brock Lesnariga, kes pidi WWE-st aprillis lahkuma, Lesnar aga teatas, et loobub vabavõitlusest, WWE-s aga ilmselt jätkab. Cormier võitis Miocicilt tiitli aasta tagasi.

Lesnar saab juulis juba 42-aastaseks. Ta alustas karjääri 2000. aastal WWE-s. Tema vabavõitluskarjäär kestis 2007.-2011. aastani. Alustas ta seda üritusel Dynamite USA, kuid pidas siis ülejäänud matšid UFC-s, lõpptulemuseks 5-3. UFC karjäär algas kaotusega Frank Mirile, siis alistas ta aga Randy Couture’i ja sai raskekaalu tšempioniks. Kaitses tiitlit ka Miri vastu. Peagi kaotas ta tiitli Cain Velasquezile, sai siis kaotuse ka Alistair Overeemilt ja liikus tagasi WWE-sse. Tema matšide PPV püsis stabiilselt kõrge miljoni juures. 2016. aastal tuli ta tagasi matšiks Mark Huntiga, kuid tulemus tühistati, kuna Lesnar jäi vahele dopinguga.

Lesnar kuulus Minnesota Vikingsi koosseisu (mängis ainult suvel) ja osales filmis „Foxcatcher“.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel