IG richardcommey

Commey võitleks Fury – Ngannou soojenduseks vabavõitlejaga

17. jaanuar 2022 | Uudised

Richard Commey pakkus välja, et kui Tyson Fury ja Francis Ngannou matš peaks tõesti teoks saama, võiks ta võidelda nende soojenduseks mõne UFC võitlejaga.

“Ma tegelesin enne poksima asumist tai poksiga ja kikkpoksiga,” põhjendas ta Instagramis ja uuris, keda fännid sooviks tema vastasena näha. Fännid arvasid, et sobivad vastased oleks näiteks Henry Cejudo, Sean O’Malley või Aljamain Sterling.

Commey hinnangul on Fury ja Ngannou suurepärased sportlased, kelle lahing pakuks kindlasti naudingut. Fury arvates võiks see olla poksistiilis, aga vabavõitluskinnastes.

Jon Jonesi ja UFC vahele tekitas mõra see, et Jones soovis Deontay Wilderi mahus teenistust. Ngannou ütles, et ei kavatse UFC-s rohkem võidelda 500 000-600 000 dollari eest. Jake Paul, kes teenis eelmisel aastal kolme matšiga 40 miljonit dollarit, sõnas, et UFC ei maksa kunagi kellelegi korralikult.

Commey annetas tänavu Charles Quartey poksifondile poksivarustust. Commey fond on pühendunud poksi populariseerimisele Ghanas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel