Chase & Status nimetas lemmikmatšid!

03. veebruar 2020 | The League, Uudised

Uskuge või mitte, aga Chase & Status on võitlusspordifännid. Mis veelgi üllatavam: nad teavad Eesti võitlejaid.

„Sten Saaremäest räägitakse päris palju. Kui ta samas vaimus jätkab, näeb teda ehk peagi UFC-s,” ütleb duo.

Nad on Eestis aastaid esinemas käinud ja iga kord on meeldinud. „Publik on alati võimas. Meile meeldib tagasi tulla,” räägivad mehed, kes 22. veebruaril mängivad plaate võitlusspordiürituse The League järelpeol Tondirabas. „Enne pidu vingeid vabavõitlusmatše vaadata oleks eriti lahe!”

Lemmikvõitlejaid on neil mitmeid. Jorge Masvidal on aastaid lemmik olnud ja tal oli ka võimas 2019. aasta. Meeldivad muidugi omad Briti poisid, Darren Till, Brendan Loughnane, Nathaniel Wood, aga eriline lemmik on Conor McGregor.

„Ei meeldi mitte ainult Conori võitlusstiil, -intelligentsus ja oskus seda serveerida, vaid ka tema mõtteviis, visualiseerimisoskus ja kogu üldine hoiak võitlusmaailma suhtes.  Tal on kõrgelennulised plaanid ja ta viib need täide. Ta on muutnud vabavõitluse nägu. Sedasorti staare ei kohta palju,” tõdeb duo.

Kui nüüd muusikast ka natuke rääkida, siis selles osas on endiselt lemmik Shy FX: „Ta on olnud inspiratsiooniks ja õnneks nüüd ka sõber. Selliseid legende oma tuttavateks nimetada on alati suur õnn.”

Eestlastest ootavad nad lugusid Sound In Noise’ilt (Eero Muiste). „Tal olid kobedad palad „Duppy Bass” ja „Cowards”. Need väljastas ju Ram Records, mis on drum’n’bass’i üks tippe,” teab duo.



Chase & Statuse lemmikmatše

Israel Adesanya – Kelvin Gastelum (UFC 236): „See oli viis raundi sõda. Israel näitas, miks ta on tulevikutäht.”

Lando Vannata – Matt Frevola (UFC 230): „Alahinnatud matš. Kolm karmi raundi, kus mõlemad võitlejad kergitasid katust. Oli soojendusmatš, aga jäi kohe silma. Kui te pole näinud, kiigake kindlasti üle.”

Conor McGregor – Eddie Alvarez (UFC 205): „UFC kauaoodatud debüüt NYC-s. Conor lammutas Alvarezi kahe raundiga ja sai esimeseks samaaegseks kahe kaalu tšempioniks. Kõik ütlesid, et tal pole kogenud maadleja Alvarezi vastu šanssi, kuid see oli ajaloo ägedaim tiitlimatš. Ikooniline.”

Robbie Lawler – Rory MacDonald 2 (UFC 189): „Nende kahe kordusmatš võib olla kõigi aegade parim. Mõlemal oli võimalusi võita, ent lõpuks väljus kahe muljutud kangelase duellist võidukana Robbie. Kahjuks muutsid MacDonaldi ninavigastused tema karjääri igaveseks. Väidetavalt polnud kumbki pärast seda endine.”

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel