Foto: MMA Fighting

Aasta seni parimad MMA-matšid

28. juuni 2018 | Uudised

Bleacher Report arvab, et aasta seni parim MMA-matš on Justin Gaethje vs Dustin Poirier (UFC, 14. aprill).

Kolm raundi käis kõva võitlus. 4. raundis Poirier lõpuks virutas, aga BR-i arvates siin kaotajaid ei olnud. Järgmine parim matš: Robert Whittaker vs Yoel Romero II (UFC 225).

Parim võitleja: Rose Namajunas. Novembris Namajunase ja Joanna Jedrzejczyki matši kommenteerinud Daniel Cormier oli Namajunase võidust šokeeritud. Jedrzejczyk oli tiitlit viiel korral võimsalt kaitsnud. Nende korduskohtumine UFC 223-l vaigistas kahtlejad lõplikult. Järgmine parim võitleja: Brian Ortega.

Parim nokaut: Lyoto Machida vs Vitor Belfort (UFC Rio de Janeiro). Üks vananev Brasiilia staar pani teisele nii, et hambad plagisesid. Machida võitis samamoodi 2011. aastal Randy Couture’i. Belfort sai samamoodi Anderson Silvalt 2011. aastal.

Parim kägistamine: Aleksei Oleinik vs Junior Albini (UFC 224). 41-aastane venelane on ainuke UFC ajaloos, kes võitnud haruldase Ezekieli võttega. Nüüd juba kaks korda. Keegi ei oodanud, et ta seda uuesti teeb. Isegi mitte Oleinik. „Ta rabas mu pikali. Kui ta oleks püsti jäänud, poleks ma seda ilmselt suutnud,“ ütles ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel