UFN Rakvere. Foto: Maria Kilk

31. detsembril näeb TV6-st Underground Fight Nighti

29. detsember 2022 | Underground Fight Night, Uudised

3. detsembril toimus Rakveres tipptasemel võitlusspordiõhtu Underground Fight Night. 31. detsembril saab seda kell 13.30-15.00 näha TV6 eetrist. Võitlus pakkus mitmeid põnevaid vastasseise.

UFN Rakvere 03.12.22: Baba Nadjombe, Mark Tervinsky, Marko Šults ja Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

Meenutame, mida võitjad pärast matše ütlesid!

Ott Remmeril on viimastel aastatel tulnud järjest palju võite

UFN Rakvere 03.12.22: Ott Remmer vs Jason Polydor. Foto: Maria Kilk

Ott Remmeril on viimastel aastatel tulnud järjest palju võite. Oma matšiks Jason Polydoriga Ott spetsiaalselt ei valmistunud, kuid kiitis, et vastane oli vääriline. „Ta sai mulle nii hea tabamuse, et tõmbas korra isegi pildi ees vilkuma. Aga see ärataski mind üles, et pean agressiivselt suruma. Probleem teda lüües oli see, et oleks justkui seina löönud – ma ei uskunud, et ta on nii sitke ja tugev nagu raskekaal,“ tunnistas ta pärast matši.

Ilja Ivanovil nägi võidu jaoks palju vaeva

UFN Rakvere 03.12.22: Ilja Ivanov vs Jevgeni Ravluševits. Foto: Maria Kilk

Lätist pärit Ilja Ivanov valmistus matšiks, vaadates videoid vastase Jevgeni Ravluševitsi matšidest. Ta tunnistas pärast matši vastast, et võit kergelt kätte ei tulnud, kuigi võidu nimel sai kõvasti vaeva nähtud.

Ta tänas väga UFN korraldajaid ning pühendas võidu enda treenerile.

Marko Šultsile tõi võidu vabamalt võtmine

UFN Rakvere 03.12.22: Baba Nadjombe ja Marko Šults. Foto: Maria Kilk

Marko Šults arvas, et võidu tõi talle talle tema sõnul vabamalt võtmine ja oma gameplan’ile kindlaks jäämine. Oma vastast Baba Nadjombet tunnustab ta, et mees oli väga tugevate löökidega ning ta sai kohe aru, et peab olema valvel.

Bohdan Oliinyuk pühendas võidu Kiievi poksikluibile

UFN Rakvere 03.12.22: Mark Tervinsky, Bohdan Oliinyk, Marek Saar ja Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

Ukrainast pärit Bohdan Oliinyuk võitis enda matši esimese raundi nokaudiga.

Bohdan tunnistas vastast Marek Saart, et Marek on positiivne ja meeldiv. Talle meeldis Mareki juures see, et ta sellises vanuses ringi astus ja võitles. Oma võidu pühendas ta Kiievi poksiklubile Aurumile.

Sander Reemets usub, et vastast ei tohi kunagi alahinnata

UFN Rakvere 03.12.22: Sander Reemets vs Matteus Lehiste. Foto: Maria Kilk

Sander Reemets tegi tehnilise nokaudi teises raundis. Ta arvas, et võidu tõi see, et ta tundis end vabamalt. Samas leiab ta, et vastast ei tohiks kunagi alahinnata – alati võib tulla üllatusi. Teises raundis ta aga tundis, et on vastasest, Matteus Lehistest, üle.

Olavi-Tanel Kask usub, et võidud annavad power’it juurde

UFN Rakvere 03.12.22: Olavi-Tanel Kask vs Rasmus Maivel. Foto: Maria Kilk

Kohtunike häältega 3:0 võitnud Olavi-Tanel Kask tunnustas oma vastast Rasmus Maivelit – vastase löögid olid väga tugevad ja kindlad, võhma jagus ning mõlemad mehed tõmbasid end suhteliselt tühjaks, matš oli suhteliselt raske ja pidi kogu aeg kontrollima, et käed oleks üleval. Ta on varem öelnud, et võidud annavad power’it juurde. Samas teab ka mees, et peab oskama ka kaotada ning muuta kaotused edasiviivaks jõuks, et veelgi enam pingutada ja paremaks saada.

Markus Mittali võidu tõi koju suur võidutahe

UFN Rakvere 03.12.22: Markus Mittal vs Tom-Tristan Piirsalu. Foto: Maria Kilk

Markus Mittal uskus, et võidu tõi koju suur võidutahe. Mittal tunnustas ka oma vastast Tom-Tristan Piirsalu, et vastane oli väga tubli sportlane. 10 cm pikem ja ilmselt oli tal ka rohkem matšikogemust.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel