Caroline Dubois

Foto: FB Caroline Dubois

21-aastane Caroline Dubois tahab enne järgmise aasta lõppu saada maailmatšempioniks

09. november 2022 | Uudised

21-aastane Caroline Dubois on Suurbritannia professionaalne naispoksija, kes alustas poksimist juba 9-aastaselt. Tema kodulinnas oli küll tüdrukute poksiklubisid, aga tema isa tahtis, et ta poksis poisteklubis, kus treenis ka tema vanem vend Daniel. Selleks mängis tüdruk poissi ja ütles, et tema nimi on Colin. Nüüd on Dubois võtnud eesmärgiks saada enne järgmise aasta lõppu maailmatšempioniks ja rihib selles suunas.

Oma eeskujudeks peab Dubois selliseid naispoksijaid nagu Claressa Shields, Amanda Serrano, Katie Taylor, kelle jälgedes ta soovib astuda, vahendas Skysports.

Tema põhimõte on, et poks on meelelahutus. Et poksijad ei võitle vaid sellepärast, et nad poksi armastavad. Nad saavad selle eest palka ja paluvad publikul kulutada nende vaatamisele oma raskesti teenitud raha. Seetõttu on poksijatel publiku ees kohustus neile muljet avaldada.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel