Kristoffer Björkskog vs Allan Volosatõh. Foto: Erlend Štaub

VIDEO! Vaata täispikka Björkskogi ja Volosatõhi matši videot

13. august 2022 | The League, Uudised

15. aprillil toimus The League, kus nelja mehe turniiris astusid ringi Kristoffer Björkskog, Henry Rohtla, Allan Volosatõh ja Giorgi Malania. Matši Kristoffer Björkskogi ja Allan Volosatõhi vahel võitis ühehäälse otsusega Kristoffer Björkskog. Vaata täispikka videot matšist The League`i ametlikus Youtube`i kanalis.

Võitlejatest

Björkskogil on 13 võitu ja 3 kaotust. Kusjuures võite on tal üsnagi arvestatavaid – 2021. aasta IFMA U23 World Championship pronks. Ta on olnud ka Soome meister nii taipoksis kui ka K-1s ning on võistelnud ka kurikuulsatel Tai Rajadamnem ja Lumpinee staadionitel. Kokku on tal 23. eluaasta kohta kogemust 50 matšil.

Allan Volosatõh on klubi Garant esindaja. Tema viimane matš enne The League’i oli 2021. aasta novembris. Volosatõh alustas fighter’i teed juba 12-aastaselt.

Matš

Matš algas teravalt ning Kristoffer tegi esimesed tabavad löögid. Terav tempo oli alguses hirmuäratav, kuid tundus, et tegu on üsna võrdsete vastastega.

Teises raundis läks asi veelgi teravamaks. Kristofferil olid ilusad sirged ning kuna ta on ka treener, oli näha kena tehnikat. Ka Allan ei jäänud võlgu ning tegi hea löögi põlvega.

Kuna mõlemad olid väga tasavägised, paistis, et kohtunikel saab olema keeruline selget otsust vastu võtta.

Kolmandas raundis oli löökide algatajaks Kristoffer, kellel olid pikad sirged ning kes kasutas hästi ära oma distantsi. Kristoffer oli ka enesekindlam ning Allanil oli vaja teha rohkem kaitsetööd.

Kolmas raund oli pigem Kristofferi-poolne initsiatiiv ning ta ka võitis kohtunike ühehäälse tulemusega.

Matši kommenteerisid: Kaarel Kose ja Andrus Alas

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel