Uudiste võimalusi

Valik uudiste võimalusi

Latest posts 1

Latest posts 2 (2 viimast uudist, piltide suurused reguleeritavad, saab ka ilma fotodeta)

VIEW ALL

Latest posts 3 (2 viimast uudist, saab kuvada fotodega ja ilma)

  • in Uudised

    Keili Sükijainen katsetas taekwondod

    Liikumine annab energiasüsti! Selle tõestamiseks proovivad 23. septembrist 30. septembrini toimuva Spordinädala patroonid erinevaid liikumisviise. Teleajakirjanik Keili Sükijainen tegi tutvust taekwondo ehk Korea päritolu võitluskunstiga. Sükijainen on väga sportlik – ta on tegelenud nii võimlemise kui tennisega – ent kuidas läheb tal taekwondos? „...
  • in Uudised

    HETKED PEALE MATŠI: Aleksander Ussik

    Aleksander Ussik võttis eile enam kui 66 000 pealtvaataja silme all Londonis Anthony Joshua meistrivööd. Vaata, milliseid hetki jagab Ussik peale matši.   View this post on Instagram   A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa)   View this post on Instagram   A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa)...

Blog posts (Default)

Blog posts (Mansory)

Liikumine annab energiasüsti! Selle tõestamiseks proovivad 23. septembrist 30. septembrini toimuva Spordinädala patroonid erinevaid liikumisviise. Teleajakirjanik Keili Sükijainen tegi tutvust taekwondo ehk Korea päritolu võitluskunstiga. Sükijainen on väga sportlik – ta on tegelenud nii võimlemise kui tennisega – ent kuidas läheb tal taekwondos? „Valisin selle spordiala, kuna olen reporterina aastaid töötanud ja ära proovinud pea kõik spordialad.

Aleksander Ussik võttis eile enam kui 66 000 pealtvaataja silme all Londonis Anthony Joshua meistrivööd. Vaata, milliseid hetki jagab Ussik peale matši.   View this post on Instagram   A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa)   View this post on Instagram   A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa)

Eesti poksimeister Polina Golubeva kaotas 25. septembril Sheffieldis Raven Chapmanile. Algul neljaraundisena plaanitud kohtumises poksiti lõpuks siiski kauem ja Chapman võitis 5. raundis tehnilise nokaudiga. Chapmanil oli plaanis teine vastane, kes pidi aga loobuma ja kutsuti eestlanna. See oli Chapmani profidebüüt. Ta tuli esmakordselt riigi meistriks 2016. aastal, pääses Suurbritannia koondisse ja seadis sihiks 2020.

Blog posts (Large carousel) - Saab eemaldada sisu kuvamise, täpid, uudiste arvu mida kuvatakse saab muuta)

1/2 + 1/2 veerud (lehe saab jagada kuni 12ks tulbaks).

VIEW ALL

VIEW ALL