Sigrid Kapanen Õhtu saates (Foto erakogu)

Foto: erakogu

Sigrid Kapanen „Õhtu!“ saates: olen oma toetajatele väga tänulik

03. aprill 2023 | Uudised

„Õhtu!“ saates käis külas Sigrid Kapanen, kes tuli ühe kuu jooksul Eesti taipoksi, kikkpoksi ja klassikalise poksi meistriks. Ta ütles, et treenimine on tema töö ja ta armastab oma tööd. „See on mu elu ja olen väga õnnelik selle üle, mida ma teen,“ ütles ta.

Sigrid ütles, et tema jaoks on kõige magusam auhind klassikalises poksis. „See oli minu jaoks uus kogemus ja oli väga hea tunne,“ ütleb ta ja lisab, et taipoksi ja kikkpoksi on ta palju teinud.

See on mu elu ja olen väga õnnelik selle üle, mida ma teen.

Selle taga, et ta nii paljudel võistlustel osales, on tema sõnul treener Ringo Tipp. „Näiteks kell 3 öösel kirjutas, et poksivõistlused, panin su kirja ja lähme! Vorm oli nagunii hea, nii et muidugi,“ ütleb Sigrid.

Foto: erakogu

Sigrid ütleb, et on alati olnud adrenaliiniotsija. Pallimängud on tema jaoks igavad, aga poks on mitmekülgne ala, kus õpib palju. Ta alustas poksiga ka sellepärast, et tahtis teha midagi teistsugust, mida tollal paljud tüdrukud ei teinud. Nüüd kogub see populaarsust ka naiste seas, mis on äge.

Sigrit vastas saatejuhtidele, et paraku taipoksi maailmas väga raha ei liigu. Ta on jõudnud nii kaugele tänu oma toetajatele ja ka võõrastele inimestele, kes toetavad ta võistlustele minekut. „Olen neile väga tänulik,“ ütles ta.

Praegu kogub Kondor Fight Club Sigridi osalemist Tai kuningriigis taipoksi MM-il 3.-15. mail.

Oma panuse saab anda siin:

  • MTÜ Kondor Fight Club
  • EE912200221067374710
  • Selgitus: EM

Vaata saadet järele SIIT!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel