Pärnu TPK: Pärnus võiks kaks klubi olla kindlasti

30. detsember 2018 | Muay Thai Liiga

Madis Oidema Pärnu Taipoksi Klubist arvab, et Pärnus võiks olla kaks klubi kindlasti, sest siis oleks inimestel võimalus valida.

„Meie juures on võimalik õppida püstivõitlust,“ ütleb Madis vastuseks küsimusele, miks peaks võitlushuviline eelistama Pärnu TPK-d.

Eesti Muay Thai Liiga selle hooaja avaetapil oli klubil väljas Hardo Kääni, kes sealt sai võidu, järgmiselt etapilt Viljandis aga kaotuse. Pärnu TPK-l oli Viljandis kaasas aga ka 14-aastane Anders Vugt, kes pandi elu esimeses matšis vastamisi 19-aastase Mick Pajaga ja saavutas võidu.

Oli võitlejaid, kelle peale vaadates võiks öelda: temast võiks saada Eesti nr 1 mees- või naisvõitleja?

Kindlasti Crista Padu. Väga tubli tüdruk.

Kes on praegu Eesti parimad?

Maksim Vorovski.

Sel sügisel oli Eestis liiga palju Fighte: Duel Fight, Number One Fight Show, Warrior Fight, King Of Kings, Fightland. Kõigile ei jätkunud vaatajaid. Kui te oleks neist ühe korraldaja, siis mida te teeks selle vältimiseks? Räägiks teiste korraldajatega? Jätaks enda oma korraldamata vahelduseks?

Kvaliteet peab olema nr 1, võitluspaarid võrdsed.

Olete öelnud mõne ürituse korraldajale: selle võitlejaga ei tahaks võidelda?

Õige võitleja ei vali vastaseid, vaid võitleb sellega, kes on meister.

Olete saanud niimoodi viga, et võistlus on tulnud ära jätta?

On ette tulnud vigastusi, mis on treeningutele pausi teinud.

Mis tunne on kaotada?

Kaotus on halb ja ebameeldiv kogemus. Sellest tuleb õppida ja see ei tohi sinust võitu saada. See on osa, millega peab arvestama.

Kes treenib treenereid?

Treenerid ise.

Mille söömist proovite vältida?

Rasv, rämpstoit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel