Mõisaküla Fight 2019: tulemused

02. august 2019 | Mõisaküla Fight, Uudised

Mõisaküla Fight 4 oli peamiselt kikkpoksiüritus, kus kõik võitlejad jätsid otsustamise kohtunike kätesse.

Maikel Astur alistas Aleksei Marõžihhini (Läti). Läks täpselt nii, nagu meie mees prognoosis: lätlane tuli, kuid ei osanud midagi teha meie mehe jalalöökidega. Rahvas puhus pasunaid nagu korvpallimängul. Lõpuraundiks väsisid mõlemad. Auhinna andis Markko Moisar.

Ott Remmer alistas Kirill Krugljakovi (Venemaa). Tuline ja võrdne võitlus, kui välja arvata see, et Remmer lasi avaraundis läbi jalalöögi, mis tabas teda rindu ja paiskas istukile. Skandeeriv publik panustas tuntavalt. Võitja sai karika Andi Uustalult.

Marko Šults kaotas Vjatšeslav Andrejevile (Ukraina). Kahtlemata õhtu kõige elektrilisemad kaks avaminutit. Mõlemad kaitsesid sealjuures väga hästi, põiklesid jalalöökide eest. Seejärel võeti tempo maha. Võrdne matš.

Sven Uue kaotas Gvido Seilisile (Läti). Uue oli lisaraundiks nii väsinud, et jaksas vähe liikuda.

Sigrid Kapanen kaotas Marie Ruumetile. Kapanen tabas Ruumetit mitu korda vastu pead. Ruumet küll surus, kuid ega ta niimoodi vastu jalgu ei tagunud küll kui Fightlandil Viljandimaa teist piigat. Kapaneni poks võib olla letaalne – vaadake Kondori koostatud Fightlandi tipphetki -, kuid ka tema oli palju ettevaatlikum kui Fightlandil.

Crista Padu kaotas Oksana Paškovale (Ukraina). Ei olnud eriti aktiivne võitlus. Avaraund oli võrdne. 2. raundis liikus Paškova veidi ette ja hoidis siis edu viimases.

Oliver Peek kaotas Raivis Berzinšile (Läti). Ainuke poksimatš polnud just eriti põnev. Avaraund oli kindlasti üsna viigiline. Ringis käis tunnustavaid sõnu ütlemas Eesti koondise treener Artur Sinilill.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel