VIDEO! Erik Reinbok kaotas MM-il pronksimatši

24. september 2018 | Uudised

Slovakkias 23. septembril lõppenud juunioride maadluse maailmameistrivõistlustel oli Eesti koondislastest parim SK Kuldkaru kasvandik Erik Reinbok (treener Aleksei Hapov). Vabamaadluse kehakaalus -74 kg võistles kokku 27 sportlast ja Erik saavutas tubli 5. koha.

Kvalifikatsiooniringis oli Reinbok vaba, seejärel tuli tal kaheksandikfinaalis vastu võtta kaotus 0:10 hilisemalt maailmameistrilt Mekhi Kevin Lewiselt (USA), teatas maadlusliit. Lohutusringis võitis meie maadleja Matthew Trevor Bartletti (Lõuna-Aafrika Vabariik) tulemusega 12:1. Kohtumises 3. kohale tuli aga Erikul tunnistada Bat-Erdene Byambasureni (Mongoolia) paremust 1:12.

Kokkuvõttes siiski väga hea tulemus Reinbokilt. Senine rahvusvaheliste tiitlivõistluste parim koht oli tal tänavuste Euroopa juunioride meistrivõistluste 8. koht.

Teise Eesti vabamaadleja Marek Küti (-65 kg) tulemuseks jäi 26. koht.

Pildil on Erik Reinbok tänavu jaanuaris Soomes toimunud ühiste meistrivõistluste võitjana.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?