PFL 6: Nurmagomedov ja Harrison võitsid

17. august 2018 | Uudised

Atlantic Citys 16. augustil peetud üritusel PFL 6 alistas Raymond Cooper III (15-5) kuni 77-kiloste meeste kaalus kõigest 18 sekundiga ukrainlase Pavel Kušši (23-6) ja läheb kohamatšidele esimese asetusega.

Cooper kostitas vastast sellise löökiderahega, et kohtunik oli sunnitud kohtumise peatama. Cooper sai juurde 6 punkti ja on nüüd oma kaalukategoorias enim punkte kogunud.

Teises tähtsas matšis sai Magomed Magomedkerimov (20-5) punktivõidu Bojan Velickovici (16-7) üle ja 3 punkti. Kokku on ta 9 punktiga 3. kohal kaalus, kus Cooper juhib.

Kahekordne džuudo olümpiakuld Kayla Harrison (2-0) võitis 3. raundi tehnilise nokaudiga Jozette Cottoni (8-2) ja sambo MM-i pronks Abubakar Nurmagomedov (15-2) punktidega rootslase Jonatan Westini (10-4). Nurmagomedovil on kaotus Kuššilt.

PFL on MMA-liiga, kus hooaeg lõpeb finaaliga. Võisteldakse kuues kaalukategoorias, 12 võistlejat kategoorias. Iga matši võitja saab 3 punkti, lisaks 3 punkti, kui võit tuli 1. raundis, 2 punkti 2. raundi ja 1 punkt 3. raundi võidu eest. Kaheksa parimat saavad veerandfinaalidesse ja tšempionid teenivad miljon dollarit. 2. koht annab 200 000, poolfinaal 100 000 ja veerandfinaal 50 000 dollarit.

Väljaspool USA-d kannab üritust üle Facebook. Ka järgmine üritus toimub Atlantic Citys, 30. augustil, ja siis algavad oktoobris kohamatšid.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?